Met meerdere personen of meerdere kamers boeken? Hiervoor heeft u meerder cheques of een Dreamcard nodig. Gelieve in te loggen of te registreren en uw producten in uw profiel op te slaan. Hierna kunt u met meerdere personen in meerdere kamers boeken.
Bahnhofstrasse 28, 69190 Walldorf
info@hotel-vorfelder.de
Tel. +49 62276990
Indien u een Hotelcheque, Test-DreamCard of een DreamCard bezit, kunt u in de volgende stap inloggen of uw persoonlijke activeringscode invoeren. Heeft u nog geen geldig product? Geen probleem, als alternatief bieden wij u de mogelijkheid aan om in de volgende stap van het reserveringsproces een Test-DreamCard aan te kopen om het daydreams-concept uit te proberen.
* Of registreer uw Hotelcheque/DreamCard/Test-DreamCard in de volgende stap van uw aanvraag.
Walldorf ligt in de metropoolregio Rijn-Neckar, ten zuiden van Heidelberg, dat op ongeveer 16 km afstand ligt, en op slechts 12 km van de beroemde Hockenheimring. Verken het Odenwald en het Rijn-Neckargebied op een van de vele fiets- of wandelpaden. Het particuliere Hotel Vorfelder heet u welkom met een feelgoodkarakter en een keuken die tot buiten de grenzen van Walldorf bekendheid geniet. In stijlvol, elegant en modern ingerichte kamers vindt u rust om de dag ontspannen te laten eindigen. In het restaurant met open haard wordt u verwend met lichte en creatieve gerechten uit de verfijnde verse keuken. Op het terras vindt u een heerlijk plekje groen midden in Walldorf. U kunt zich ontspannen in de fitnessruimte en de sauna. Voor culturele uitstapjes zijn de steden Heidelberg, Mannheim en Speyer snel te bereiken.
Daydreams-gasten overnachten in kamers van de categorie Komfort. Hond: 18 EUR per hond/dag.
Walldorf ligt in de metropoolregio Rijn-Neckar en biedt talrijke mogelijkheden voor uitstapjes en vrijetijdsactiviteiten. De stad is verbonden met Johann Jakob Astor, die hier werd geboren en later naar de VS emigreerde. Zijn naam is verbonden met de Waldorf-Astoria-hotels en de Waldorfsalade. Voor ontspanning kunt u terecht in het AQWA Bäder- und Saunapark of het Aquadrom. Shopliefhebbers vinden volop keuze in het Fashion Park Nussloch. Heidelberg, met zijn beroemde kasteel en historische binnenstad, ligt op slechts 12 km. In Speyer (17 km) vindt u de UNESCO-werelderfgoedlocatie Dom van Speyer en het Technik Museum. Autosportliefhebbers mogen de Hockenheimring en het Auto & Technik Museum in Sinsheim niet missen. Schwetzingen (7 km), Mannheim en Ladenburg (20 km), Karlsruhe (30 km) en Worms (50 km) zijn ideaal voor een daguitstap.
Indien u wilt weten welke andere hotels zich in de omgeving van dit hotel bevinden, kunt u op de volgende button.